Duru Davet Organizasyon

Duru Davet Organizasyon

Show

Show

Show

Mugla'da organizasyon ve Dalaman'da organizasyon. Bembeyaz, ışıltılı ve iyiki de çok ayrıntılı bir rüya bu. Ve biz rüyalarınızı sihirli bir dokunuşla masala çevirmeyi kendimize ilke edinerek düğün, davet, açılış, v.s.organizasyon sektöründeki bilgi ve tecrübelerimizi siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına Duru Davet Organizasyon adı altında toplamış bulunmaktayız. Siz sadece arkanıza yaslanın ve masalınızın tadını çıkarın, detayları biz organize edelim.

Kuşadası başta olmak üzere edindiğimiz tecrübelerle son teknoloji,son trendler ve tabiiki siz müşterilerimizin rüyalarını süsleyen ayrıntı ve arzularını da katarak birçok organizasyona imzamızı attık; ve şimdi adımızı Muğla ve çevresine taşıyoruz. Hedefimiz ulaşabildiğimiz her yerde düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, açılış, doğumgünü partileri, mezuniyet kısacası tüm özel günlerinizde çözüm ortağınız olmak. sizin için özel olan, özel kılınan her gecenizde, anınızda, sizin uygun gördüğünüz ve arzu ettiğiniz her an ve her mekan da yanınızda olup o anı kusursuz kılmak; bu masalın keyfine beraber varabilmek. Duru Davet Organizasyon bunun için var.

Kumaş, balon, yapay çiçek veya canlı çiçek dekorasyonu,havai fişek gösterileri, volkan ve confetti showlar. Nikah şekeri, sünnet şekeri, nişan, nikah ve sünnet sepetleri, davetiye, pasta, kuaför, fotoğrafçı, kamera, dansöz, davul, zurna, orkestra temini. Palyaço, host-hostes, masal kahramanları hizmetleri, barkovizyon gösterileri, ses, sahne, ışık sistemleri,platform kiralama ve dekoru, Kokteyl, barbekü partileri,brunch. Doğum odası süslemeleri, gelin hamamı, şirket organizasyonları. Siz nerede, ne zaman ve nasıl olacağına karar verin, biz masalınızı yazalım ve size sadece tadını çıkarmak kalsın.

Çalışma politikamız sizin davetinizi kendi davetimiz gibi benimsemek ve profesyonelce hizmet verebilmektir. Bunun için davet mekanına ilk adım atan da mekandan en son ayrılan da her zaman Duru Davet Organizasyon ve ekibidir.En iyi referansın siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu unutmadan gelin en özel anlarınızı bizimle paylaşın.
Show

Show

Show

Derya Evcan Belgrat
0-535-945-2120

Didem Haymanalı
0-531-969-1867

Duru Davet Organizasyion
Belidiye İş Merkezi
Kat:2 No. 7
Dalaman / Muğla.
E-mail: info@mugladaorganizasyon.com
Duru Davet Organizasyon Kategorileri
Düğün Organizasyonu , Sünnet Organizasyonu , Nişan Organizasyonu , Müzik Organizasyonu , Açılış Organizasyonu , Doğum Günü Organizasyonu , Davet Organizasyonu , Video Fotoğraf Çekimi , Havai Fişek Organizasyonu , Catering , Bebek Doğum , Işık Organizasyonu , Kurumsal Organizasyon , Mezuniyet Organizasyonu , Host Hostes Temini , Balon Süsleme Giydirme , Oryantal Dansöz Hizmetleri ,